Kadra

Agnieszka Mróz

Nazywam się Agnieszka Mróz, jestem kobietą przepełnioną niegasnącym optymizmem.

Z wykształcenia dyplomowany coach, magister ekonomii, dyplomowana instruktorka fitness i trener personalny i to ostatnie jest moim oczkiem w głowie.

Jestem biegaczką, która wytrwale dąży do realizacji coraz dłuższych dystansów.

Cierpliwość, samozaparcie oraz wewnętrzna dyscyplina jest tajemnicą małych sukcesów.

Chciałabym  swą wiedzę oraz doświadczenie przekazać  innym, być wsparciem i pomocnym ramieniem na sali ćwiczeń i po za nią.

Uwielbiam ćwiczyć  z dziećmi oraz dorosłymi. Jestem miłośniczką i propagatorką zdrowego stylu życia.  Jestem czynną  biegaczką , która każdego dnia mierzy się sama ze sobą by iść do przodu i zdobywać kolejne cele.

Moje dotychczasowe doświadczenie:

  • charytatywne prowadzenie treningów grupowych dla kobiet w klubie fitness -2016/2017r. Klub fitness Fenix , Klub fitness Max,
  • charytatywne prowadzenie treningów grupowych dla kobiet na powietrzu -2016/ 2017r (park przy ulicy Wierzbowej , park Zwierzyniecki, park na osiedlu Wygoda),
  • pokazowe prowadzenie treningów personalnych 2016/ 2017r.(Klub fitness Max) (pokazy nieodpłatne),
  • gościnne treningi na obozach letnich dla dzieci, 2016r. (Augustów obóz drużyny Cresovia Białystok),
  • przeprowadzone sesje coachingowe w ramach promocji mojej osoby- 2016r. -bezpłatne spotkania dla mam o tematyce rozwoju osobistego 2015r (osiedlowe kluby).

Czekam na Państwa dzieci i na Was by wspólnie poćwiczyć.

Magdalena Pyłkowska

Nazywam się Magdalena Pyłkowska, a z wykształcenia jestem dietetykiem (w 2015r. ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku Dietetyka). Na studiach miałam możliwość organizowania konferencji na temat zdrowego żywienia (m.in. Zdrowa Wiosna – Konferencja Health4Youth & AEGEE-Białystok).

Uwielbiam gotować, słuchać muzyki, czytać poezję (a także ją tworzyć) i spędzać czas na spacerach z moją czworonożną przyjaciółką- Misią.